Oświata 17 października 2018

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 17 października 2018 r. na Wyspie Kasztelańskiej w Sali Przemysła II odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Krobi z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni Goście: Przewodniczący Rady Miejskiej w Krobi Pan Łukasz Kubiak, Przewodnicząca Komisji Oświaty Pani Genowefa Skrobała oraz dyrektorzy i nauczyciele szkół i przedszkoli. Burmistrz Krobi wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Krobi i Przewodniczącą Komisji Oświaty złożyli życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W sposób szczególny zostali wyróżnieni dyrektorzy i nauczyciele otrzymując nagrodę Burmistrza za realizację zadań opiekuńczo – wychowawczych oraz rozwój społeczno - kulturalny Gminy Krobia. W tym roku nagrodę Burmistrza otrzymali:
Dyrektor SP w Pudliszkach Pani Bogumiła Szolc
Dyrektor SP w Starej Krobi Pan Bogdan Paluszkiewicz
Dyrektor Przedszkola Samorządowego „Pod Świerkami” w Krobi Pani Anna Turczyńska
Dyrektor SP w Krobi Pan Michał Ratajczyk
Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach Pani Marzanna Sobierajska
Nauczyciel SP w Krobi Pani Magdalena Andrzejewska
Nauczyciel SP w Krobi Pani Patrycja Kapała
Nauczyciel SP w Krobi Pan Włodzimierz Sikorski
Nauczyciel SP w Krobi Pani Emilia Jakubczak
Nauczyciel SP w Pudliszkach Pan Robert Dolata
Nauczyciel Przedszkola w Pudliszkach Pani Beata Łaska
W tym roku pula środków przeznaczona na nagrody Burmistrza wyniosła 15 369,00 zł.
Ponadto przyznano nagrody Zarządu Związku Międzygminnego Gostkowo – Niepart, które wręczył przewodniczący Związku - Burmistrz Sebastian Czwojda. Nagrodę za zaangażowanie w realizację zadań opiekuńczo wychowawczych oraz inicjowanie i animowanie działań związanych z realizacją projektów i promowaniem szkoły otrzymali:
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nieparcie Pani Dominika Stróżyk
Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Nieparcie Pani Małgorzata Balcerek Pula środków przeznaczona na nagrody związku wyniosła 2.580,00 zł.
Szczególne wyróżnienie otrzymał Pan Mariusz Duda - nauczyciel Szkoły Podstawowej im. prof. Józefa Zwierzyckiego w Krobi. Jego zaangażowanie w wieloletnią pracę uhonorował Wielkopolski Kurator Oświaty oraz władze samorządowe.
Wszystkim nauczycielom składamy raz jeszcze najszczersze gratulacje oraz życzenia wielu kolejnych osiągnięć zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

Galeria_facebookOpublikował: Beata Kulczak kontakt: os@krobia.pl ostatnia zmiana: 2018-10-18 13:10:22