Aktualności z NGO

7 października 2017 Z dala od aglomeracji. Szansa czy zagrożenie?

Z dala od aglomeracji. Szansa czy zagrożenie?

4 października w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi odbyło się Forum Lokalne Programu Równać Szanse, zatytułowane "Z dala od aglomeracji. Szansa czy zagrożenie dla młodzieży z gminy Krobia".

04 września 2017 Jak zachęcać ludzi do działań ?

Jak zachęcać ludzi do działań ?

To właśnie pytanie było tematem przewodnim tegorocznego - IX spotkania dla organizacji pozarządowych działających na terenie gminy Krobia, które 25 sierpnia odbyło się w Centrum Aktywizacji Społeczności Lokalnej w Pudliszkach. W spotkaniu udział wzięło 35 repezentantów stowarzyszeń i grup nieformalnych, a także przedstawiciele gminnego samorządu

24 kwietnia 2017 Kolejna edycja PGS przed nami!

Kolejna edycja PGS przed nami!

Stowarzyszenie DZIECKO ogłasza Konkurs Grantowy PGS - Program Grantów Społecznych. Termin składania wniosków upływa 30 maja 2017 r. Pula grantów to 50 000 zł!

24 kwietnia 2017 Ruszył Program

Ruszył Program "Działaj Lokalnie"

Stowarzyszenie DZIECKO ogłasza Konkurs Grantowy „Działaj Lokalnie X” 2017. Termin składania wniosków upływa 23 maja 2017 r. Pula grantów wyniesie minimum 55.000 zł.

03 kwietnia 2017 Burmistrz Krobi ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych

Burmistrz Krobi ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych

Burmistrz Krobi ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań w zakresie pomocy społecznej, przewidzianych do zlecenia przez Gminę Krobia w trybie otwartego konkursu ofert organizacjom pozarządowym oraz podmiotom, o których mowa w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w ramach priorytetów zadań określonych w Uchwale nr XXIV/203/2016 Rady Miejskiej w Krobi z dnia 27 października 2016r. w sprawie uchwalenia „Programu współpracy Gminy Krobia z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami, o których mowa w art.3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2017„.

03 marca 2017 Organizacje pozarządowe otrzymały dotacje

Organizacje pozarządowe otrzymały dotacje

Gminny samorząd rozstrzygnął otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych, ogłoszone jeszcze w ubiegłym roku przez burmistrza Krobi. Podobnie jak w latach poprzednich, stowarzyszenia i fundacje oraz inne uprawnione podmioty, o których mowa w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie,

22 grudnia 2016 Domachowo wyróżnione!

Domachowo wyróżnione!

20 grudnia br., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyła się gala wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie „Jeden dzień w sołectwie – przyroda, kultura i tradycja”.

09 grudnia 2016 Wolontariusze są wśród nas...

Wolontariusze są wśród nas...

8 grudnia w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi odbyły się Gminne Obchody Dnia Wolontariusza, zorganizowane przez Partnerstwo na rzecz wolontariatu w gminie Krobia oraz gminny samorząd. Uroczystość była przede wszystkim wyrazem uznania dla ludzi, którzy poświęcają swój czas i umiejętności by nieść pomoc innym.

09 grudnia 2016 Mieszkanka gminy Krobia Wolontariuszem Roku Powiatu Gostyńskiego

Mieszkanka gminy Krobia Wolontariuszem Roku Powiatu Gostyńskiego

Małgorzata Karolczak z Krobi została tegorocznym Wolontariuszem Powiatu Gostyńskiego w kategorii "wolontariatu indywidualnego".

23 listopada 2016 Zaprojektuj logo i wygraj nagrodę !

Zaprojektuj logo i wygraj nagrodę !

Partnerstwo na rzecz wolontariatu w gminie Krobia zaprasza do udziału w konkursie na logo Partnerstwa.