Nowe Projekty Unijne

15 września 2017 LGD zaprasza na szkolenie

LGD zaprasza na szkolenie

W związku z ogłoszonymi naborami wniosków o przyznanie pomocy w ramach realizacji Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, Lokalna Grupa Działania "Gościnna Wielkopolska" zaprasza na szkolenie dotyczące przygotowania wniosku o przyznanie pomocy.

12 lipca 2017 Informacja na temat realizowanego projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich.

Informacja na temat realizowanego projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich.

Gmina Krobia jako beneficjent realizuje projekt pn. „Lokalne Centrum Popularyzacji Nauki Edukacji i Innowacji w Krobi” w związku z umową o dofinansowanie projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego na lata 2014-2020

29 czerwca 2017 Informacja na temat realizowanego projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich.

Informacja na temat realizowanego projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich.

Gmina Krobia jako beneficjent realizuje projekt pn. „Przygody z nauką– kompleksowy program rozwojowy dla szkół w Gminie Krobia” w związku z umową o dofinansowanie projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego na lata 2014-2020

02 czerwca 2017 Zapraszamy na konsultacje i spacery studyjne

Zapraszamy na konsultacje i spacery studyjne

Dobiegają końca prace związane z opracowywaniem przez Gminę Krobia Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Krobia na lata 2015-2022. Mając na uwadze powyższe, pragniemy poinformować, iż w dniach od 8 do 21 czerwca br. przeprowadzone zostaną konsultacje projektu Programu, z którego treścią zapoznać się będzie można w siedzibie Urzędu Miejskiego w Krobi (ul. Rynek 1, biuro nr 7 )

27 kwiecień 2017 Co w ramach rewitalizacji gminy Krobia?

Co w ramach rewitalizacji gminy Krobia?

Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z ankietą, przygotowaną w związku z opracowywanym przez Gminę Krobia Lokalnym Programem Rewitalizacji Gminy Krobia na lata 2015-2022.

09 marca 2017 Dowiedz się więcej o Funduszach Europejskich

Dowiedz się więcej o Funduszach Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na bezpłatne konsultacje ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich, które odbędzie się 14 kwietnia 2017 r., w godz.10:00 do 13:00, w sali Przemysła II na Wyspie Kasztelańskiej w Krobi.

02 marca 2017 Można ubiegać się o dofinansowanie

Można ubiegać się o dofinansowanie

Stowarzyszenie ,,Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska” w Pępowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy dla osób fizycznych i rolników zarejestrowanych w KRUS na zakładanie działalności gospodarczej i uruchamianie działalności związanej z produkcją, przetwarzaniem i sprzedażą lokalnych produktów.

23 lutego 2017 Kolejne środki na promocję i upowszechnianie folkloru biskupiańskiego.

Kolejne środki na promocję i upowszechnianie folkloru biskupiańskiego.

Aż 3 projekty dofinansowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego realizowane będą niebawem na terenie Biskupizny.