Aktualności

26 kwietnia 2017 Ogłoszenia wyboru partnerów projektu na wspólne przygotowanie i realizacji projektu

Ogłoszenia wyboru partnerów projektu na wspólne przygotowanie i realizacji projektu

Ogłoszono wyboru partnerów projektu na wspólne przygotowanie i realizacji projektu współfinansowanego z środków Unii Europejskiej w ramach WRPO na latach 2014-2020 Oś Priorytetowa VII, Oś Priorytetowa VII Włączenie społeczne, Działanie 7.2, Poddziałanie 7.2.2 Usługi społeczne i zdrowotne.

26 kwietnia 2017 Heliosi z Biskupizny

Heliosi z Biskupizny

W grudniu 2016 roku grupa uczniów klas II Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej w Krobi rozpoczęła swój udział w ogólnopolskim konkursie „Postaw na Słońce”, którego organizatorem jest Fundacja Bank Ochrony Środowiska. Grupa projektowa nosi nazwę „Heliosi z Biskupizny”, a jej opiekunem jest nauczycielka fizyki Barbara Ptak.

24 kwietnia 2017 Uwaga, wyłączenie prądu w Kuczynie i Ciołkowie!

Uwaga, wyłączenie prądu w Kuczynie i Ciołkowie!

Gmina Krobia informuje o planowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej w dniu 27.04.br., w godz.08:00-12:00, w miejscowościach: Kuczyna - nr 1-11,15 oraz Ciołkowo 19-20.

24 kwietnia 2017 Kolejna edycja PGS przed nami!

Kolejna edycja PGS przed nami!

Stowarzyszenie DZIECKO ogłasza Konkurs Grantowy PGS - Program Grantów Społecznych. Termin składania wniosków upływa 30 maja 2017 r. Pula grantów to 50 000 zł!

24 kwietnia 2017 Ruszył Program

Ruszył Program "Działaj Lokalnie"

Stowarzyszenie DZIECKO ogłasza Konkurs Grantowy „Działaj Lokalnie X” 2017. Termin składania wniosków upływa 23 maja 2017 r. Pula grantów wyniesie minimum 55.000 zł.

24 kwietnia 2017 Zdjęcie do dowodu lub paszportu

Zdjęcie do dowodu lub paszportu

W związku z niewłaściwie wykonanymi zdjęciami, załączanymi do wniosków o wydanie dowodu osobistego lub paszportu, zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacją, zamieszczoną na stronie https://obywatel.gov.pl/wyj…/zdjecie-do-dowodu-lub-paszportu

12 kwietnia 2017 Zapraszamy do Mobilnego Punktu Informacyjnego

Zapraszamy do Mobilnego Punktu Informacyjnego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza w dniu 14 kwietnia 2017r. w godz. od 10:00 do 13:00 do Urzędu Miejskiego w Krobi, ul. Plac T. Kościuszki 3; sala Przemysła II - Wyspa Kasztelańska na bezpłatne konsultacje ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich. Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje na temat m.in. • rodzajów wsparcia oferowanych przez Fundusze Europejskie • zasad ubiegania się o wsparcie • funduszy w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 Konsultacje skierowane są do wszystkich mieszkańców regionu, w tym osób fizycznych i przedsiębiorców, jak również przedstawicieli podmiotów publicznych zainteresowanych pozyskaniem środków bezzwrotnych, jak i wsparcia zwrotnego w formie preferencyjnych pożyczek, poręczeń.Organizatorem spotkania jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie, pl. Kościuszki 4b, 64-100 Leszno

10 kwietnia 2017 Odszedł kolejny

Odszedł kolejny "Zasłużony dla gminy Krobia"

Niespełna trzy tygodnie temu pożegnaliśmy śp. Mirosława Walusia, byłego burmistrza Krobi, wyróżnionego przez Radę Miejską w Krobi odznaczeniem "Zasłużony dla gminy Krobia", a "życie dopisało" kolejne nazwisko do katalogu osób zasłużonych dla krobskiego samorządu i jego mieszkańców, których nie ma już wśród nas. 6 kwietnia zmarł śp. Marian Szpurka z Chwałkowa,

06 kwietnia 2017 Rusza program usuwania wyrobów zawierających azbest.

Rusza program usuwania wyrobów zawierających azbest.

Urząd Miejski w Krobi informuje o możliwości składania wniosków w ramach programu usuwania wyrobów zawierających azbest z obiektów budowlanych z terenu gminy Krobia.