Nasz profil YouTube Projekty Unijne

Komunikaty

07 kwietnia 2021 Przedłużenie zasad bezpieczeństwa

Przedłużenie zasad bezpieczeństwa

Choć od kilku dni odnotowujemy mniejszą liczbę zakażeń, to sytuacja w szpitalach wciąż jest bardzo trudna. Każdego dnia przybywają pacjenci wymagający hospitalizacji, a także pomocy respiratorów. Dlatego przedłużamy obowiązujące obostrzenia do 18 kwietnia.

02 kwietnia 2021 Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

Uwaga! jak informuje SPZOZ w Gostyniu, od dziś zmieniają się godziny pracy mobilnego punktu pobrań.

29 marca 2021 Ograniczenia w obsłudze klientów

Ograniczenia w obsłudze klientów

Wszystkich klientów Urzędu Miejskiego w Krobi oraz Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krobi informujemy, że w dniu 2 kwietnia br. (Wielki Piątek) instytucje te będą nieczynne. Zachęcamy do załatwienia spraw w dniu 1 kwietnia br. lub bezpośrednio po Świętach Wielkiej Nocy. W sprawach niecierpiących zwłoki zapraszamy do kontaktu pod numerem 512 356 356 (całodobowy numer dyżurny UM w Krobi).

26 marca 2021 Nowe obostrzenia i zalecenia

Nowe obostrzenia i zalecenia

Uwaga! Zapoznaj się z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa oraz sprawdź, co się zmieni. Od naszej wspólnej odpowiedzialności zależy to, jak szybko poradzimy sobie z COVID-19.

24 marca 2021 Bezpłatne zabiegi weterynaryjne

Bezpłatne zabiegi weterynaryjne

Informujemy, że w związku z wejściem w życie Uchwały nr XXX/243/2021 Rady Miejskiej w Krobi z dnia 25 lutego 2021 r. w sprawie przyjęcie programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Krobia w 2021 r. roku, składać można wnioski na zabiegi weterynaryjne u psów i kotów, wykonywane na koszt Gminy Krobia. Zakres zabiegów obejmuje: sterylizację, kastrację, uśpienie ślepego miotu oraz zaczipowanie. Wniosek pobrać można w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Krobi (ul. Rynek 1) lub ze strony http://krobia.biuletyn.net/?bip=2&cid=1128&id=7707 natomiast złożyć go należy w Biurze Obsługi Klienta.

23 marca 2021 Moja Woda” 2.0 – weź 5000 zł i oszczędzaj wodę

Moja Woda” 2.0 – weź 5000 zł i oszczędzaj wodę

W Światowy Dzień Wody, 22 marca 2021 r., Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia drugą odsłonę programu „Moja Woda”. Wnioski o dotacje do 5 tysięcy złotych na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe i roztopowe można składać do wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Dostępność zasobów wody w Polsce jest stosunkowo niska – na jednego mieszkańca przypada ok. 1600 m3 wody rocznie, czyli nawet trzykrotnie mniej niż w pozostałych krajach Unii Europejskiej. Program „Moja Woda” ma pomóc w łagodzeniu skutków suszy w Polsce i ograniczyć zagrożenie powodziowe przez budowę przy domach instalacji zatrzymujących deszczówkę. Więcej na ten temat: https://tiny.pl/rkgzl

18 marca 2021 Nasz pomysł na ochronę środowiska

Nasz pomysł na ochronę środowiska

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w Konkursie „Nasz pomysł na ochronę środowiska” VI edycja – Dbam o środowisko. Celem konkursu jest edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, zarówno poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwracanie uwagi na zagrożenia dla tych wspólnych dóbr występujące w otaczającym nas świecie.

18 marca 2021 Rozszerzenie obostrzeń na całą Polskę

Rozszerzenie obostrzeń na całą Polskę

Od 20 marca rozszerzamy zasady bezpieczeństwa na całą Polskę: - Nauka w klasach 1-3 wyłącznie zdalna - Zamknięte hotele - Ograniczona działalność galerii handlowych - Zamknięte instytucje kultury - Zamknięte obiekty sportowe Czytaj więcej https://www.gov.pl/.../od-20-marca-w-calej-polsce...

18 marca 2021 Sprawdź, czy kwalifikujesz się na test.

Sprawdź, czy kwalifikujesz się na test.

Nie masz możliwości kontaktu ze swoim lekarzem POZ, a masz objawy lub miałeś kontakt z osobą zakażoną #koronawirus?

17 marca 2021 Poszukiwani członkowie komisji konkursowej

Poszukiwani członkowie komisji konkursowej

Burmistrz Krobi zaprasza reprezentantów organizacji pozarządowych do członkostwa w Komisjach Konkursowych powoływanych celem oceny ofert składanych w ramach otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych ze sfery działalności pożytku publicznego w 2020 roku w gminie Krobia z zakresu pomocy społecznej, ogłoszonych Zarządzeniem Nr 38/2020 z dnia 16 marca 2021r. Termin składania kandydatur mija 30 marca 2021 roku.