Aktualności

11 lipca 2024 OGŁOSZENIE o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarow

OGŁOSZENIE o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarow

OGŁOSZENIE o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działki numer 256/2 położonej w Pudliszkach i działki numer 246 położonej w Kuczynie

9 lipca 2024 Umowa na budowę stadionu sportowego w Krobi podpisana

Umowa na budowę stadionu sportowego w Krobi podpisana

W dniu 9 lipca, pomiędzy Gminą Krobią a firmą Adamietz sp. z o.o. ze Strzelec Opolskich, podpisana została umowa na budowę stadionu sportowego w Krobi

22 maja 2024 Zapraszamy mieszkańców gminy Krobia do udziału w konkursie

Zapraszamy mieszkańców gminy Krobia do udziału w konkursie

Serdecznie zapraszamy do udziału w czwartej edycji konkursu pt. „Kwitnący ogród lub balkon”, którego organizatorem jest Gmina Krobia. Przypomnijmy, że jego celem jest m.in. promocja nasadzeń sprzyjających pszczołom i innym owadom, propagowanie pomysłowości aranżacji architektury zieleni oraz zaangażowanie mieszkańców do promowania obszaru gminy oraz sadzenia kwitnących roślin sprzyjającym owadom zapylającym.

03 lipca 2024 Uwaga! Ważna informacja w sprawie jakości wody !

Uwaga! Ważna informacja w sprawie jakości wody !

Komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gostyniu w sprawie jakości wody przeznaczonej do do spożycia przez ludzi.

28 czerwca 2024 Zapraszamy do składania wniosków polegającego na usuwaniu wyrobów zawierających azbest .

Zapraszamy do składania wniosków polegającego na usuwaniu wyrobów zawierających azbest .

Burmistrz Krobi informuje, że w dniu 27 czerwca 2024 r. Zarząd Powiatu Gostyńskiego podjął uchwałę w sprawie zatwierdzenia Regulaminu określającego zasady usuwania azbestu w 2024 r. W związku z powyższym, wnioski na realizację zadania polegającego na usuwaniu wyrobów zawierających azbest będzie można składać od dnia 1 lipca 2024 r. w Urzędzie Miejskim Krobi. Ostatecznym terminem na złożenie wniosku jest 30 sierpnia 2024 r. z zastrzeżeniem, że po 31 lipca 2024 r. o kwalifikacji złożonego wniosku będzie decydowała jego data wpływu.

24 czerwca 2024 Prośba o wypełnieniu ankiety dotyczącej odnawialnych źródeł energii

Prośba o wypełnieniu ankiety dotyczącej odnawialnych źródeł energii

Koordynator Klastra Energii Powiatu Gostyńskiego uprzejmie prosi o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety informacyjnej dla mieszkańców, dotyczącej odnawialnych źródeł energii oraz społeczności energetycznych.

22 czerwca 2024 Zapytanie ofertowe na: „PRACE KONSERWATORSKIE DACHU NA KOŚCIELE P.W. TRÓJCY ŚWIĘTEJ W CHWAŁKOWIE”

Zapytanie ofertowe na: „PRACE KONSERWATORSKIE DACHU NA KOŚCIELE P.W. TRÓJCY ŚWIĘTEJ W CHWAŁKOWIE”

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA POD WEZWANIEM TRÓJCY ŚWIĘTEJ, CHWAŁKOWO 41, 63-840 KROBIA ogłasza postępowanie zakupowe na wykonanie zadania: „PRACE KONSERWATORSKIE DACHU NA KOŚCIELE P.W. TRÓJCY ŚWIĘTEJ W CHWAŁKOWIE”

21 czerwca 2024 Przyznano dotację na zadanie publiczne

Przyznano dotację na zadanie publiczne

Burmistrz Krobi informuje o dokonaniu wyboru oferty i przyznaniu dotacji z budżetu Gminy Krobia na wsparcie realizacji zadania publicznego w ramach rozstrzygnięcia ogłoszonego w dniu 23 maja 2024 r. otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego ze sfery działalności pożytku publicznego w Gminie Krobia w 2024 roku przez organizacje pozarządowe.

21 czerwca 2024 Otrzymano dofinansowanie na realizację „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-20

Otrzymano dofinansowanie na realizację „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-20

Informujemy, że Gmina Krobia w 2024 roku otrzymała dofinansowanie na realizację „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” . W tym roku program ten realizowany będzie przez Szkołę Podstawową im. prof. Józefa Zwierzyckiego w Krobi.

19 czerwca 2024 Nie tylko świeci garnki lepią – Ty też protrafisz!

Nie tylko świeci garnki lepią – Ty też protrafisz!

Muzeum Stolarstwa i Biskupizny w Krobi zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na wakacyjne zajęcia w Muzeum, które odbędą się w dniach 24.06-5.07. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-11:00, a koszt udziału w nich wynosi 20 zł/dzień.

Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze pzgomaz