Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze

Aktualności

14 stycznia 2022 Ma być bezpieczniej!

Ma być bezpieczniej!

Dzielnicowy Posterunku Policji w Krobi sierż. Jakub Małecki informuje, że w obrębie placu zabaw w Gogolewie realizował on będzie tzw. plan priorytetowy, będący następstwem zaśmiecania placu zabaw oraz spożywania na nim alkoholu,

13 stycznia 2022 Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza!

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza!

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza! Więcej na ten temat: https://fb.me/e/2a9z1ndsO https://fb.me/e/11WGFoE2q

13 stycznia 2022 Poświąteczna zbiórka choinek

Poświąteczna zbiórka choinek

Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego informuje, iż od początku stycznia do końca lutego 2022 roku odbywa się poświąteczna zbiórka naturalnych choinek.

10 stycznia 2022 Trwa nabór wniosków

Trwa nabór wniosków

Przypominamy, że w Urzędzie Miejskim w Krobi składać można wnioski o odbiór, transport i utylizację wyrobów zawierających azbest. Jednocześnie informujemy, że od 29 grudnia 2021 r. obowiązuje w tym zakresie nowy druk wniosku. Aktualny wniosek wraz z załącznikami można pobrać ze strony internetowej Gminy Krobia lub odebrać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Krobi. W przypadku konieczności uzupełnienia wniosku z wnioskodawcą kontaktować się będą krobscy urzędnicy. Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 65 57 12 805 oraz 65 57 12 804.

05 stycznia 2022 Dodatek osłonowy

Dodatek osłonowy

Od 3 stycznia 2022 r., w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Krobi, składać można wnioski o wypłatę tzw. dodatku osłonowego. Przysługiwał on będzie gospodarstwom domowym, które mają przeciętne miesięczne dochody, określane zgodnie z definicją zawartą w ustawie o świadczeniach rodzinnych, nieprzekraczające 2100 zł w gospodarstwie jednoosobowym, bądź 1500 zł na osobę w gospodarstwie wieloosobowym. Rokiem bazowym do obliczenia dochodu będzie: do 31 lipca 2022 rok 2020, natomiast od 1 sierpnia 2022 r. dochód będzie obliczany na podstawie dochodu osiągniętego w 2021 r.

05 stycznia 2022 Praca w Urzędzie Miejskim w Krobi

Praca w Urzędzie Miejskim w Krobi

Burmistrz Krobi poszukuje kandydata na stanowisko urzędnicze ds. ochrony środowiska w Wydziale Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miejskiego w Krobi. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze etatu, dającą możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego. Oferty prosimy składać do 17 stycznia 2022 roku osobiście w Biurze Obsługi Klienta w budynku ratusza lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Krobi, Rynek 1, 63-840 Krobia z dopiskiem na kopercie: „stanowisko ds. ochrony środowiska”.

03 stycznia 2022 Rozstrzygnięto konkurs na projekt logo

Rozstrzygnięto konkurs na projekt logo

Znamy już laureatów konkursu plastycznego pt. „EKO Gmina Krobia – LOGO”, zorganizowanego przez krobski samorząd. Przypomnijmy, że głównym jego celem była promocja działań Gminy Krobia na rzecz środowiska naturalnego oraz wzmacnianie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, zaś "wartością dodaną" potencjalny projekt logotypu promującego działania proekologiczne Gminy.

03 stycznia 2022 Ważna informacja !!!