Nasz profil YouTube Projekty Unijne

Aktualności

01 grudnia 2020 Zostań członkiem Komisji Konkursowej

Zostań członkiem Komisji Konkursowej

Burmistrz Krobi zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do członkostwa w Komisjach Konkursowych powoływanych celem oceny ofert składanych w ramach otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych ze sfery działalności pożytku publicznego na 2021 rok, ogłoszonych Zarządzeniem Nr 171/2020, Zarządzeniem Nr 172/2020 oraz Zarządzeniem Nr 173/2020 Burmistrza Krobi z dnia 24 listopada 2020 r. Termin składania kandydatur mija 8 grudnia 2020 roku.

24 listopada 2020 Otwarte konkursy ofert na rok 2021

Otwarte konkursy ofert na rok 2021

Burmistrz Krobi ogłosił otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych ze sfery działalności pożytku publicznego w gminie Krobia w 2021 roku w zakresie: 1) kultury fizycznej 2) działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych oraz kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego 3) nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania

23 listopada 2020 Są pieniądze na deszczówkę

Są pieniądze na deszczówkę

10 762 zł z budżetu województwa wielkopolskiego pozyskała Gmina Krobia na budowę instalacji do gromadzenia wody deszczowej z budynku przy ul. Powstańców Wlkp. w Krobi, w którym mieści się gminny żłobek i oddział Przedszkola Samorządowego "Pod Świerkami".

23 listopada 2020 Przyłącz się do akcji Mikołaje 2020!

Przyłącz się do akcji Mikołaje 2020!

Powiatowe Centrum Pomocy w Rodzinie oraz Stowarzyszenie "Dziecko" zapraszają do udziału w 13. edycji akcji "Mikołaje".

23 listopada 2020 Pozostało jeszcze mniej czasu

Pozostało jeszcze mniej czasu

W związku z kończącym się w dniu 30 listopada 2020 roku Powszechnym Spisem Rolnym 2020 informujemy, że od 23 listopada samospisu dokonać można tylko w ciągu 2 dni od pierwszego skutecznego zalogowania się do aplikacji.

19 listopada 2020 Zawalczmy wspólnie o nagrody!

Zawalczmy wspólnie o nagrody!

Zachęcamy użytkowników gospodarstw rolnych do przeprowadzenia samospisu internetowego za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego (https://spisrolny.gov.pl/).

19 listopada 2020 W trosce o zdrowie psychiczne seniorów

W trosce o zdrowie psychiczne seniorów

Obecna sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że wielu seniorów stało się jeszcze bardziej samotnych i jeszcze bardziej wykluczonych. Mając to na uwadze samorząd Gminy Krobia podjął decyzję o uruchomieniu telefonicznych dyżurów psychologa

19 listopada 2020 E-wizyta w ZUS

E-wizyta w ZUS

Wizyta online - e-wizyta, to wideo-rozmowa z ekspertem danej placówki ZUS. Aby można było skorzystać z tej formy komunikacji, wystarczy dostęp do komputera lub smartfona z kamerką i mikrofonem.

17 listopada 2020 Nasadzenia drzew w ochronie pszczół

Nasadzenia drzew w ochronie pszczół

Dobiegł końca ostatni etap tegorocznych nasadzeń drzew miododajnych na terenie gminy Krobia. Łącznie posadzonych zostało 513 drzew, w tym klony platanolistne, lipy drobnolistne, czereśnie, klony jawor i klony polne, buki zwyczajne, wierzby iwy, jarzęby pospolite czy robinie akacjowe

17 listopada 2020 Jak gruszki na wierzbie wyrosły

Jak gruszki na wierzbie wyrosły

Pandemiczna rzeczywistość, w której przyszło nam obecnie żyć, niewątpliwie wyznacza granice nie tylko naszej codziennej aktywności zawodowej i społecznej, ale również szeregu przedsięwzięć sportowych, oświatowych czy kulturalnych. Niejednokrotnie, w trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, zmuszeni jesteśmy rezygnować z udziału w wydarzeniach w ich tradycyjnej formie bądź co najmniej ograniczyć ich zakres.